O mnie

Ewa Cichowska-Mielczarek. Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie systemowym i poznawczo-behawioralnym.
W pracy w gabinecie zachowuję postawę ciekawości i neutralności wobec klienta. Pomagam w poszukiwaniu nowych znaczeń i rozwiązań. Interesuje mnie zawsze człowiek i historia z jaką przychodzi do mnie. Lubię słuchać i rozmawiać. Zapraszam klienta do pracy nad alternatywnymi opowieściami o nim samym, o jego życiu, problemach i rozumieniu świata.

Jestem dyplomowanym psychologiem, absolwentem magisterskich studiów psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jestem członkiem Nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej WTTS w Poznaniu. Uczestniczę w procesie certyfikacji terapeutycznej w nurcie systemowym w ramach WTTS, które to jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim.

 

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Przychodni NFZ Lekarskiej  Przychodni Specjalistycznej  we Wrocławiu Towarzystwa Rozwoju Rodziny, oraz w Przychodnii Wrocławskiego  Niepublicznego Zespołu Psychologów i Psychoterapeutów Ego Progress.
Image
Image

Jestem absolwentką Studium Terapii Rodzin. Ukończyłam kursy: diagnozy i terapii CBT zaburzeń afektywnych mania, depresja; terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń lękowych; diagnozy psychologicznej; systemowej terapii par; terapii poznawczo behawioralnej w pracy z perfekcjonizmem oraz Terapii Schematów.Obecnie jestem w trakcie szkolenia w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach TSR.